Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Безкоштовний показ документального кіно

Із 1 жовтня стартував XIV Мандрівний фестиваль Docudays UA. Головна тема цьогорічного фестивалю «Чотири градуси» присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації і розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Працівники центральної бібліотеки запрошують на перегляд фільмів за адресою: Європейська, 6

8 грудня 2017

13.00 Історія зимового саду / The Winter Garden’s Tale Семен Мозговий

Україна / 2017 20'

«Історія зимового саду» базується на долі Павільону квітникарства колишнього ВДНГ та його літньої працівниці – Валентини Вороніної, – яка підтримує цей простір, вкладаючи туди своє життя, коли раптом приходять зміни. Після сорока п’яти років роботи її просять піти на пенсію. Та Вороніна не погоджується, бо вважає, що всі рослини без неї загинуть.

15.00 Живі й нескорені / Alive and Undefeated Дарія Гірна

Україна / 2016 13'

Перші шахтарські страйки, перший повалений пам'ятник лєніну... У Червонограда Львівської області не така вже й проста історія...Стрічка, яку ми пропонуємо для перегляду та обговорення крізь призму прав людини, - стрічка про червоноградців

В іншому світі / In Another World Анна Бединська, Польща / 2016 26'

У 40-річної Касі двоє дітей-підлітків, щасливий шлюб, її кохає чоловік. Вона жінка середнього класу з високим рівнем освіти, обімає посаду менеджера. Її життя чудово організоване, вона досягає успіху у будь-якій справі. Одного дня її спокійне та досконале життя руйнує новина про те, що вона вагітна дитиною з синдромом Дауна. У цей момент вона може вирішити: народити або зробити аборт. Але їй не подобається жодне з цих рішень. Кожне з них призведе до драматичних наслідків і травм. Камера стежить за нею протягом більш ніж шести місяців, документуючи її душевний стан та емоції. Аж до останньої сцени фільму – пологів.