Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

«Без меж»

2 грудня 2017 в приміщенні інформаційно-довідкового центру міської бібліотеки було презентовано фотовиставку «Без меж» робіт вихованців фотогуртка «Світанок» (керівник Сергій Кручинін) будинку дитячої та юнацької творчості. Серед гостей, які завітали на зустріч з юними фотографами, були депутати міської ради Ярослав Годунок, Володимир Нагорний, Катерина Шабан; голова бориспільського осередку партії Народний Рух України Андрій Поляниця, настоятель храму святих Ольги й Володимира Ігор Шабан, поет Михайло Боярко, художник Катерина Поляруш.

У вітальному слові директор бібліотеки Жанна Кручиніна висловила радість з приводу співпраці міської бібліотеки і будинку дитячої та юнацької творчості, адже гурток проводить свої заняття в інформаційному центрі, частина вдалих фотосюжетів зняті в приміщенні бібліотеки. Це сприяє популяризації книги та читання. А ще у гуртківців є чудова можливість робити світлини під час бібліотечних заходів. Одна з таких робіт стала переможцем обласного фотоконкурсу.

Високу оцінку роботі «Світанка» і особисто його керівника Сергія Кручиніна дала директор будинку дитячої та юнацької творчості Наталія Тименко.

Готовність підтримувати юні таланти висловили депутати на чолі з секретарем міської Ради Ярославом Годунком.

В цілому презентація пройшла весело невимушено з частуванням гостей. Гарний настрій підтримувала Анастасія Гладка, виконуючи на фортепіано власні твори.

Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати виставку юних талантів, яка діятиме в бібліотеці за розкладом роботи закладу.

Фото: Тетяна Підгурська