Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

1 вересня в бібліотеці

2014 року в Бориспільській міській бібліотеці зусиллями її працівників було організовано Університет третього віку, який передбачає навчання комп’ютерній грамотності підопічних Територіального центру надання соціальних послуг. Бібліотека має все необхідне для цього – гарне зручне приміщення, комп’ютери, обізнаних бібліотекарів, бажання співпрацювати і розширювати можливості для кожного відвідувача.

Вже третій рік поспіль - 1–го вересня 2017 - сіли за комп’ютерні столи підопічні Територіального центру надання соціальних послуг і почався навчальний рік в Університеті третього віку, Комп’ютерній грамотності будуть навчатися слухачі поважного віку. А розкриватиме їм світ технологій бібліотекар Людмила Базікалова. І головне – все це абсолютно безкоштовно!

Бажаємо нашим слухачам здоров'я та наполегливості, а ми зробимо все, щоб допомогти їм оволодіти комп'ютером і використовувати його переваги в повсякденному житті.

Досвід попередніх років показав важливість та значимість даного напрямку діяльності бібліотеки. Саме про це свідчить інтерв’ю, записане з Онищенко Галиною Миколаївною, випускницею попереднього року навчання в Університеті третього віку.