Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Заняття Медіафакультету «Цифрова освіта»

Щочетверга в Бориспільський Публічній бібліотеці проходять заняття Медіафакультету «Цифрова освіта». Програма навчання підходить для кожного бажаючого.

Після закінчення навчання людина вміло користуватиметься клавіатурою з мишею, безпечною пошуковою системою в Інтернеті, зможе працювати з вікнами, файлами та папками, користуватися електронною поштою, флешками, а також освоїть інші цікаві програми. Слухачі навчаться користуватися всіма можливостями застосунку «Дія».

Окрім цього, вони зможуть переглядати фільми в режимі реального часу, знаходити та слухати улюблену музику, спілкуватися по відеозв’язку з рідними, які перебувають у різних країнах світу, комунікувати у соцмережах (Facebook, YouTube). Атмосфера живого спілкування в затишній обстановці сприяє цікавим знайомствам, дружбі, а наш досвідчений та уважний викладач провідний бібліотекар Людмила Базікалова враховує особливості кожного слухача та завжди приділяє необхідну увагу.

На занятті 28 грудня група вчилася вставляти музику в презентацію та працювати з флеш-накопичувачем. Записуйтесь на безкоштовні курси в нашій бібліотеці і впевнено користуйтесь комп’ютером, планшетом, смартфоном, і тоді оточуючі будуть брати з вас приклад!