Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Його слова – його велична пісня.

6 березня, напередодні 210- ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в рамках бібліоклубу «Берегиня» відбувся літературний дайджест «Його слова – його велична пісня».

Почали зі збірки поезій «Три літа». Директор бібліотеки Жанна Кручиніна розповіла про багатовимірне значення і актуальність поезій циклу для українців сьогодення. Вона поділилась власним прочитанням Шевченка і наголосила, що знаходить у нього відповіді на свої запитання.

Познайомилися з книгою Римми Товкайло «Тарас Шевченко і його «Три літа»», в якій авторка, дослідниця творчості Кобзаря, аналізує ідейну сутність Тараса Григоровича, його філософські, екзистенційні послання нащадкам. Бібліотекар Олена Шкребтієнко провела голосні читання представленого видання.

Поет-пісняр Михайло Боярко зачитав свої поезії та виконав пісні, які присвятив Тарасу Шевченку. Одна з пісень у авторському виконанні здобула гран-прі на минулорічному обласному шевченківському конкурсі.

Одна з учасниць клубу Світлана Бабич поділилася власною історією, як вони з донькою молодшого шкільного віку готувалась до шкільного конкурсу Шевченківських читань, осмислювали його творчість та зайняли призове місце.

Це був насичений імпровізований літературний захід, який нікого не лишив байдужим. Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму та патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднало всіх учасників заходу навколо слова безсмертного Кобзаря.