Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Я- політик всієї України

В. Чорновіл - епоха боротьби за українську Державу «Я- політик всієї України. Може, це трохи голосно і про себе так не говорять… Але в мене східний менталітет і при цьому я в чомусь галичанин»,- В.Чорновіл.

23 березня 2024 року в Бориспільській бібліотеці імені Вʼячеслава Чорновола відбувся круглий стіл з нагоди річниці загибелі Вʼячеслава Максимовича, Героя України, засновника Народного руху України.

Зібрався Бориспільській осередок партії Народний Рух України, журналісти, бібліотекарі. Жанна Кручиніна, модератор зустрічі, запропонувала вшанувати памʼять Вʼячеслаа Чорновола та героїв усіх часів, які віддали свої життя за Україну, хвилиною мовчання.

Провідний бібліотекар Людмила Базікалова презентувала твори Чорновола та книги про нього. Очільниця обласного осередку рухівців Людмила Поляниця зауважила на важливості донесення до школярів інформації про вклад В'ячеслава Чорновола в здобуття Україною незалежності.

Анатолій Чабанюк, почесний член партії, розповів про свої особисті зустрічі з В'ячеславом Чорноволом, та подробиці тої страшної автотрощі, яка призвела до смерті народного лідера.

Наприкінці зустрічі бібліотекарі запропонували присутнім до перегляду нові відео з інтернету про Вʼячеслава Чорновола. Відбулись обмін думками, спогадами та розмова про героїзм сьогоднішніх захисників України.

За встановленою традицією присутні заспівали Державний Гімн України.