Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

В‘ячеслав Чорновіл: символ незламності духу

День народження славетного сина України В'ячеслава Чорновола відзначили в Борисполі. 23 грудня 2021 в Бориспільській центральній бібліотеці відбувся Круглий стіл з нагоди дня народження В‘ячеслава Максимовича.

Нагадаємо, що 26 жовтня 2021 року на 14-й сесії Бориспільської міської ради Бориспільській Публічній бібліотеці присвоєно ім’я В‘ячеслава Чорновола, Героя України, видатного політичного діяча.

Герой України, правозахисник, політик, публіцист і громадський діяч В'ячеслав Чорновіл -- достойна постать, гідний син України, який своєю діяльністю заважав губителям України.

В’ячеслав Чорновіл - один з лідерів українського національно-демократичного руху 1980 — 1990-х років XX століття і один із засновників Народного Руху України. На захід завітали Бориспільський міський голова Володимир Борисенко, син В’ячеслава Максимовича Тарас Чорновіл, колишній слідчий по справі загибелі В’ячеслава Чорновола Микола Степаненко, заступник міського голови Людмила Бистра, рухівці, представники музею, бібліотекарі, користувачі бібліотеки.

Бориспільський міський голова зазначив важливість і почесність для міста присвоєння імені Чорновола бібліотеці та пам'ять, яку місто вшановує на місці його загибелі.

Тарас Чорновіл подякував за пам'ять про батька і поділився своїми спогадами та фактами.

Голова міської організації Народний Рух України Людмила Поляниця та активіст Руху Анатолій Чабанюк інформували присутніх про свою організацію та інші заходи, присвячені 84-річчю від Дня народження В'ячеслава Чорновола. Згадали його безкомпромісну боротьбу за Україну за наш народ. Як сьогодні не вистачає Україні такого борця за Україну, жалкує народ, та пізно прозрів.

На закінчення Круглого столу поет - виконавець Михайло Боярко виконав авторську пісню «Реквієм пам'яті В. Чорновола».

До заходу було оформлено бібліотечну виставцу «В‘ячеслав Чорновіл: символ незламності духу» , на якій представлена література про життєвий та громадський шлях В‘ячеслава Чорновола. Тут же представлені його твори у 10- ти томах.