Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Всесвітній день поезії

21 березня, у Всесвітній день поезії, в Бориспільській Публічній бібліотеці імені Вʼячеслава Чорновола відбулась літературна подія.

На поетичне рандеву запросила шанувальників красного письма Віолета Кравченко (Neslamna Vi), авторка «Віршів, обпалених війною». В залі був присутній батько Юрія Чабанюка, який героїчно загинув на війні в березні 2022 року. Зібрання вшанувало памʼять всіх героїв хвилиною мовчання.

Під час зустрічі відбулись авторські читання та ексклюзивна розмова про важливе з уже відомою українською поетесою, адже за останні два роки пані Віолета видала 3 гарно оформлені змістовні книги поезій: «Вірші, обпалені війною», «Вірші, обпалені війною 2», «Ти -мої крила».

На зустрічі Nezlamna Vi презентувала нову, четверту поетичну збірку - «Сніг серед літа». Відверте, душевне авторське читання проходило на фоні гармонійно підібраного музичного супроводу. А на екрані демонструвались світлини з поетичних та волонтерських подій поетеси. На презентації поетеса щиро ділилась своїми особистими історіями, історіями про рідну Миколаївщину, про вже рідний для неї Бориспіль, історіями про волонтерство. Життєва позиція Віолетти нікого не може лишити байдужим, вона закликає всіх українців щодня щось робити заради нашої перемоги.

Бібліотекарі Олена Шкребтієнко та Людмила Базікалова разом з директоркою Жанною Кручиніною прочитали поезії Віолетти з різних збірок.

Наприкінці заходу Віолетта потішила читачів новим жанром -- своїми гуморесками і продемонструвала чудове почуття гумору на складні воєнні будні.

У бажаючих була можливість придбати книги Віолети Кравченко з автографом та задонатити на потреби ЗСУ. Було зібрано близько двох тисяч грн.