Вірші обпалені війною 2
7 листопада в Бориспільській публічній бібліотеці ім В. Чорновола відбулася презентація нової книги поетеси Віолетти Кравченко "Вірші обпалені війною 2 ". Віолетта читала нові твори з книги, ділилась своїми роздумами про життя та мову, про непросту історію українців.
На заході були присутні старшокласники бориспільського ліцею «Перспектива» ім. Володимира Мономаха, і запальна громадянська позиція поетеси, її акторське читання і запал не змогли лишити їх байдужими. Поезії про добровольців, вдів та матерів загиблих героїв, нові могили на цвинтарі -- нагадують нам, що не можна забувати війну, яка ще не закінчилась. І кожен має щось робити, донатити, допомагати волонтерам, говорити українською! Ці спільні дії наближають нашу спільну Перемогу.
![](/photos/244056530/photo_5361739183103790967_y.jpg)
![](/photos/244056530/photo_5361739183103790968_y.jpg)
![](/photos/244056530/photo_5361739183103790966_y.jpg)
![](/photos/244056530/photo_5361739183103790960_y.jpg)
![](/photos/244056530/photo_5361739183103790961_y.jpg)
![](/photos/244056530/photo_5361739183103790962_y.jpg)