Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

«Вічна слава подвигу солдата – переможця»

День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Адже цей травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму. Летять роки… Летять, мов журавлині ключі, у далекий вирій. Летять і відлітають у вічність… Роки! Скільки б їх не минуло, не зітруть у пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за батьківщину. 8 синів Бориспільської землі за великі подвиги в роки війни удостоєнні звання Героя Радянського Союзу: Юрій Головатий, Рафаїл Павловський, Василь Шкіль, а також Іван Братусь з Рогозова, Іван Кравченко з Гнідина, Іван Кудря з Процева, Микола Прудкий з Дударкова та Микита Стасюк з Григорівки.

Спливають роки, віддаляють у вічність. Понад півстоліття минуло з того дня, коли замовкли останні постріли, прийшов мир, за який заплачено 30-ма мільйонами життів наших співвітчизників. Ось і сьогодні 7 травня за ініціативи та підтримки Пасічного Анатолія Костянтиновича в міській бібліотеці був проведений урок мужності «Вічна слава подвигу солдата – переможця».

Гість заходу Недзельський Валентин Йосипович дебютував з поемою «День перемоги». Своїми піснями та віршами він розповів учням ЗОШ №1 та гостям про те що відбувалося в роки війни, та віддав свою шану присутнім ветеранам . Особливо наголосив про те, що дуже важливо, щоб молодь знала про ратні подвиги своїх земляків - бориспільців в роки війни, щоб молодь любила свою державу, землю, пам’ятали якою дорогою ціною дісталася нам перемога.