Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

«Три візити» Ніни Габінської

4 квітня 2024 в бібліотеці відбувся творчий вечір Ніни Габінської. Поетеса представила свою книгу «Три візити». Авторка натхненно читала свої поезії. До прочитань віршів із збірки долучились поети та бібліотекарі.

Привітати Ніну Миколаївну прийшли поети - члени Національної спілки письменників України Микола Боровко, Володимир Литвин, Микола Федоров.

З вступним словом звернувся до присутніх Микола Боровко, голова Асоціації ронделістів України. Микола Боровко - сучасний класик української літератури, метр ронделя, який виховав плеяду поетів-ронделістів. Член Національної спілки письменників України, Голова Асоціації ронделістів України, лауреат безлічі літературних премій.

Це він - поет, педагог, який живе і творить в Борисполі, започаткував щорічний Міжнародний фестиваль ронделя «На берегах Альти», і цього року вже вдесяте відбудеться в нашому місті, столиці поетичного ронделя.

Микола Маркіянович завжди знаходить добре слово підтримки для поетів, час для зустрічі з читачами та поціновувачами поетичного слова.

Володимир Литвин, редактор книги «Три візити», розповів про особливості поетичної творчості Ніни Габінської. Поет-пісняр Михайло Боярко виконав пісні на вірші поетеси.

Ніна Габінська пригостила присутніх своєю домашньою випічкою.

Квіти, привітання та спільне фото на згадку розчулили Ніну Миколаївну та додали бажання творити.

Ліричний настрій на презентації книги створювала Алевтина Денисенко, в її виконанні прозвучала музика сучасних композиторів.

До уваги учасників заходу було оформлено книжкову виставку «Обрії літературної Бориспільщини», на якій представлено письменницький доробок письменників Бориспільського краю.