Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

«Сучасна бібліотека: новий формат діяльності»

23 червня 2021 представники Бориспільської Публічної бібліотеки відвідали семінар «Сучасна бібліотека: новий формат діяльності», який проходив в Київській Обласній бібліотеці для дітей, науково- методичному та інформаційному центрі для всіх бібліотек області, які обслуговують дітей та дорослих читачів.

Багато актуальної інформації прозвучало від головного спеціаліста Обласного управління культури, національностей та релігій Валентина Гонтарук, Генерального директора КОБДД Миколи Зніщенка, від заступників директора та профільних спеціалістів.

Всі необхідні для налагодження правильної роботи бібліотек ОТГ матеріали надані абсолютно всім на флешках.

Директор видавництва «Ліра-К» Віталій Зарицький, з яким бібліотеки Київщини співпрацюють багато років, представив нові книги видавництва та запропонував бібліотекам новоутворених громад нові форми співпраці.

Як завжди, цього разу не забули і про наш культурний розвиток - проведена презентація фотовиставки, присвяченої діяльності Миколи Реріха, його зв‘зкам з Україною, яку провела Людмила Мазур, директорка «Реріхівського культурно-просвітницького центру».

На семінарі, під час проведення Круглого столу, кожен мав нагоду поставити свої запитання і отримати відповіді, поділитись з колегами досвідом.