Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Слово жінки

10 січня 2024 року у Бориспільській Публічній бібліотеці імені Вячеслава Чорновола на зустріч у колі однодумців зібралися учасниці клубу ментального здоров’я «Берегиня», яких об’єднала любов до бібліотеки та книги. Учасниці переглянули відеопрезентацію про творчий шлях української художниці Любові Панченко.

Для голосних читань, які провела бібліотекар Олена Шкребтієнко, було запропоновано роман-молитву Тетяни Пишнюк «Божа вивірка».

Алевтина Денисенко пограла на піаніно чарівні мелодії про неповторний Київ, які заполонили учасниць клубу, адже звучали знайомі пісні, і їм підспівували усі присутні.

Світлана Бойко презентувала авторські книги з саморозвитку та подарувала бібліотеці ретрономери журналу «Слово жінки». Валентина Петрова пригостила всіх вітамінними салатами, які вона приготувала. У традиційній рубриці «Будемо здорові» Тетяна Котенжі розповіла як знімати стрес, а Людмила Афонічкіна поділилася секретом ранкового масажу. Методист Катерина Майко провела огляд літератури «Здоров’я на вашому столі» та ознайомила з книжковими новинками. Зустріч пройшла у невимушеній дружній атмосфері.

Ми дякуємо нашим захисникам за можливість таких зустрічей.