Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Семінар-нарада бібліотекарів

Професія бібліотекаря вимагає глибокої обізнаності з усіма складовими бібліотечної діяльності, систематичного оновлення знань, постійного ознайомлення з новими фаховими вимогами сучасності. В Бориспільській Публічній бібліотеці 21 лютого 2024 відбулася нарада-семінар бібліотекарів по новим актуальним напрямках діяльності та новим форм звітності.

Відкрила захід директорка Жанна Кручиніна, яка у своєму виступі окреслила основні пріоритети діяльності комунальної установи, детальніше зупинилася на популяризації української сучасної книги та наголосила на ролі бібліотек у збереженні ментального здоров’я жителів громади.

Провідна методистка Марина Котвицька провела навчальний практикум «Систематизація документів за новими формами звітності». Вона надала інструктивно-методичні рекомендації по роботі бібліотек на поточний рік Бібліотекарям були представлені нові затверджені форми звітності, а також надані інструкції щодо їх заповнення.

Методистка Катерина Майко провела тренінг « Захист і збереження ментального здоров’я» в ході якого присутні опанували вправи корисні для ментального здоров’я та ознайомилися з основними методами арт терапії, що використовують бібліотеки в своїй роботі.

Також в ході семінару-наради обговорили ефективні форми громадсько-патріотичної діяльності та кращі практики залучення до читання різних категорій користувачів. Захід сприяв обміну досвідом між бібліотекарями, був корисним з точки зору набуття та подальшого використання отриманої інформації у роботі з читачами.