Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Семінар «Бібліотека - сучасний інформаційний простір»

4 червня 2021 в Бориспільській центральній бібліотеці відбувся семінар для бібліотечних працівників Бориспільської МТГ «Бібліотека - сучасний інформаційний простір».

Відкрила семінар директор Жанна Кручиніна з висвітленням питань нових тенденцій та вимог до роботи бібліотек в сучасному світі.

Методист Марина Котвицька надала необхідні консультації та матеріали для використання у плануванні роботи на наступний місяць

Огляд фахового журналу «Бібліотечний вісник» підготувала провідний бібліотекар Людмила Базікалова. «Бібліотечний вісник» - це фахове науково-теоретичне та практичне видання, в якому висвітлюються актуальні проблеми бібліотечно-інформаційної діяльності, бібліографознавства, книгознавства, соціальних комунікацій у бібліотечно-інформаційній галузі. Журнал «Бібліотечний вісник» заснований у 1993 році Національною академією наук України та Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського (НБУВ).

На семінарі обговорювалися питання щодо стану поповнення книжкових фондів бібліотек МТГ, обліку документів бібліотечних фондів, збереження та популяризація

На зустріч до зібрання бібліотекарів завітала відома на Київщині поетеса Валентина Купрієнко, яка розповіла про свою творчість, почитала поезії. На згадку присутні отримали від пані Валентини по 2 збірки поезій. Тепер в кожній бібліотеці Бориспільської МТГ буде представлена поезія нашої сучасниці Валентини Купрієнко.

По закінченню семінару бібліотекарі сільських бібліотек отримали необхідне господарське та канцелярське приладдя.