Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Презентація поетичної збірки Миколи Федорова «Роса на спориші»

12 січня 2022 в Бориспільській центральній бібліотеці ім. В. Чорновола відбулось справжнє літературне свято - презентація чергової поетичної збірки Миколи Федорова «Роса на спориші». Яблуку не було де впасти - це про наш захід!

Колишній юрист, а нині талановитий поет, член Національної спілки письменників України. В творчому доробку Миколи Олексійовича 7 поетичних збірок і понад 400 поезій, де є і гумор, і лірика, і філософія, і любов до своєї землі та родини.

До речі, рівно п’ять років тому, майже день у день, 11 січня 2017, в нашій бібліотеці Микола Федоров успішно презентував свою першу поетичну збірку «На берегах пам'яті».

Привітати народження книги прийшли друзі, колеги Миколи Олексійовича - Микола Боровко, Володимир Литвин, Ніна Габінська, педагоги, бібліотечні працівники міста, шанувальники поетичного слова.

Поет Михайло Боярко поклав на музику та виконав козацьку пісню на слова Миколи Федорова.

Голова спілки ронделістів Микола Боровко у своїй промові високо оцінив творчість Миколи Федорова та назвав його «поетом від землі».

Оплесками присутні зустріли і влучні переклади кількох віршів відомих російських поетів.

Музичною окрасою заходу стало віртуозне виконання Георгієм Куроєдовим, акомпаніатором Бориспільської ДМШ, музичних творів українських композиторів.

Усім бажаючим автор подарував поетичну збірку «Роса на спортші» з автографом.

На завершення презентації книги відбулось урочисте нагородження учнів- учасників літературного конкурсу «На берегах Альти». Володимир Литвин та директор БДЮТ «Дивосвіт» Наталія Тименко вручили Почесні грамоти переможцям і подарунки.