Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Позитивні емоції – запорука ментального здоров’я

10 квітня 2024 в приміщенні Бориспільської Публічної бібліотеки відбулося чергове засідання клубу ментального здоров’я «Берегиня». Вже традицією стало відкривати засідання клубу презентацією з циклу «Золоті імена України». Цього разу зустріч розпочалася з розповіді про українську художницю Галину Іллівну Гаркавенко.

Говорили про свідоме мовлення. Жанна Кручиніна, директор бібліотеки, нагадала присутнім, що сила слова допомагає подолати стрес, почуватися краще і мислити позитивно. Треба лише дотримуватись правил свідомого мовлення.

Активна учасниця бібліоклубу Валентина Петрова провела майстер клас з декупажу. Вона розповіла як можна дати старим речам нове життя. Речі, які можна оздобити технікою декупаж: кухонне приладдя, серветниця; скринька, панно, картина, брелок; іграшкові меблі, писанки, вішак для одягу, глечик, горщик; декоративна тарілка, органайзер та інше. В умілих руках майстра народжуються шедеври.

Бібліотекар Оленка Шкребтієнко представила нову книгу: «Я тебе… війна. 100 історій кохання. 25 історій про почуття, що допомагають перемагати темряву», яку уклала Христина Біляковська. Видання підготовлене за сприяння Українського Інституту книги.

Дендротерапія - цікавий напрямок збереження здоровʼя, який передбачає гармонійне спілкування людини з природою. Про це розповіла в традиційній рубриці «Будемо здорові» Тетяна Котенжі. Вона озвучила корисну інформацію про особливості лікувального впливу сухого червоного вина на організм людини.

Завершилася зустріч переглядом чергової серії телефільму «Царівна» за повістю Наталії Кобилянської. Спілкування виявилося цікавим і змістовним.