Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Поповнення фондів від Українського інституту книги

5 травня 2022 користувачі Бориспільської центральної бібліотеки отримали можливість ознайомитися та обрати собі для читання книги (245 найновіших книг українських видавництв), які надійшли від Українського інституту книги в рамках державної програми «Українська книга».

«Уся діяльність Інституту книги спрямована на розвиток книжкового ринку, ключова роль на якому належить читачам. Програма поповнення бібліотечних фондів створена саме для того, щоб нові актуальні видання і сучасної, і світової літератури стали доступними для читачів, незалежно від їхнього соціального статусу, місця проживання та матеріального достатку, – через публічні бібліотеки», щоб зробити українців читаючою, мудрою, інтелектуальною нацією.

Головною ціллю програми залишається прозора закупівля книжок до публічних бібліотек України. Книжок, що не лише мають актуальну тематику, але й сприяють розвитку української мови, інтеграції у світовий літературний та культурний процес, мають належний рівень видавничої підготовки і якість виготовлення.

Отримані книжкові новинки порадують абсолютно всіх читачів, адже тут представлені твори сучасних українських та зарубіжних авторів, документальні видання, ґрунтовні історичні праці, дискусійні роботи тощо.

Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до центральної бібліотеки за Державною програмою від Українського інституту книги.

З повним списком книг ознайомитись ТУТ: 5052022.pdf