Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Нескорений Херсон

4-ий фільм програми фестивалю Docudays UA переглянули в бібліотеці 27 жовтня 2023 року - «Нескорений Херсон» режисера Устина Данчука. Історія журналістів медіаплатформи «Вгору», які супроводжували своє рідне місто у найважчі хвилини війни, попри усі небезпеки . Захоплення міста, мирні протести, тривала окупація, постійні обстріли і руйнування, звільнення Херсона, руйнування Каховської ГЕС – ці та інші події невпинно транслюють журналісти "Вгору".

По закінченні стрічки глядачі аплодували нескореним херсонцям та знімальній групі, потім жваво ділились емоціями, які викликав у них фільм -- біль і неймовірна гордість за херсонців, які безстрашно демонстрували свою українську громадянську позицію. Режисер фільму Устин Данчук і журналістка платформи Ліза Жарких після перегляду стрічки натхненно відповідали на питання журналістів та глядачів. Присутні херсонці та інші переселенці ділились своїми історіями та рефлексіями. Учасники фільму розповіли про херсонців, які попри складнощі і небезпеку лишаються в місті, гумор і незламність -- ознака українців.

На перегляд завітали представники Бориспільського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації» зі своїми підопічними.