Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Мистецьке свято

29 січня 2024 року в затишній атмосфері Бориспільської бібліотеки відбулось нагородження учасників конкурсу дитячих малюнків. Вже не перший рік організаторами конкурсу виступають газета «Трудова слава» (редактор Тоня Туманова) та колишня бориспілька, яка зараз проживає в Америці, Тетяна Підгурська разом зі своїм чоловіком Джоном за підтримки Старинської птахофабрики (директор Сергій Міщенко).

В конкурсі взяли участь більше 30 дітей. Відзначені солодкими призами були усі учасники, а кращі роботи відзначені ще й цікавими подарунками від організаторів конкурсу. Художниця Тетяна Калініченко, яка багато років брала участь у цьому конкурсі, а нині студентка художнього ВУЗу, відзначила своїх фаворитів авторськими календарями.

Провідний бібліотекар Бориспільської бібліотеки для дітей Тетяна Руденко провела цікаву вікторину для учасників мистецького свята та заохотила їх записуватись до бібліотеки читати книжки.

Тетяна Підгурська в онлайн режимі привітала дітей та розповіла про подальшу долю їхніх творчих робіт -- вони будуть продані в Америці, а вилучені кошти - передані різним військовим підрозділам ЗСУ.

Ось такі добрі справи можна творити спільними зусиллями!