Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Миколаївські читання

6 грудня 2023 в рамках Національного тижня читання та в день Миколи Чудотворця в читальній залі відбулись традиційні Миколаївські читання, започатковані нашим земляком Миколою Боровком.

Бориспільщина багата на поетичні імена, серед яких наші незабутні талановиті поети Микола Шостак і Микола Карпенко, прозвучали їхні твори.

Поети, члени Національної спілки письменників України Микола Боровко та Микола Федоров читали власні поезії, спілкувались з відвідувачами літературного свята. Микола Маркіянович прочитав свої поезії, присвячені героїчній боротьбі наших захисників та представив нові вірші з майбутньої книги, які присутні нагородили оплесками. Кожен учасник зустрічі отримав у дарунок поетичні збірки Миколи Боровка та Миколи Федорова.

Як музичне вітання зібранню прозвучав запис авторської пісні у виконанні Тетяни Підгурської, Бориспільської журналістки, яка вже кілька років живе у США і займається волонтерською діяльністю.

До заходу розгорнуто виставку творів відомих письменників на імʼя Миколай. Бібліотекарі Людмила Базікалова та Олена Шкребтієнко почитали окремі твори Миколи Хвильового, Миколи Вінграновського, Миколи Зерова.

Як і годиться для свята Миколая, присутні задонатили кошти (всього 1980 грн.), які вже передані на потреби ЗСУ.