Моя сім’я. Моя професія. Погода
«Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу»
Олесь Гончар
21.06 в Міській центральній бібліотеці відбулося чергове заняття безкоштовного курсу із вивчення української мови.
Слухачі курсу опановували нові знання та навички з теми «Моя сім’я. Моя професія. Погода». Заняття провела вчитель української мови та літератури Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Сокол Валентина Василівна.
![](/photos/244056502/289432865_1676806086013694_8195625980150687462_n.jpg)
![](/photos/244056502/289341685_1676806186013684_1734349970152719821_n.jpg)
![](/photos/244056502/289953555_1676806016013701_7524378887082484732_n.jpg)
![](/photos/244056502/289338798_1676806179347018_435084069404905181_n.jpg)
![](/photos/244056502/289344078_1676806136013689_7322508643827263696_n.jpg)
![](/photos/244056502/289337001_1676806002680369_4129811421731773085_n.jpg)
![](/photos/244056502/289383404_1676806109347025_9183832617341534791_n.jpg)
![](/photos/244056502/289457095_1676806079347028_6149808597958456119_n.jpg)