Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

«Молодь за здоров’я, красу, радість, життя»

На абонементі Бориспільської бібліотеки розкрита книжкова виставка, присвячена Дню Молоді «Молодь за здоров’я, красу, радість, життя». Тут представлені книги : «Формування здорового способу життя Української молоді : стан, проблеми і перспективи»; «Технологія проведення тренінгів зі здорового способу життя.»; «Молодь і право»; «Проблеми бездоглядності і безпритульності дітей»; «Вчимося жити самостійно»; «Щирий край без кордонів та меж.»; «Стимуляція здоров’я та інтелекту» М.П. Чепига, С.М. Чепига. У пропонованій книзі вперше комплексно висвітлюється проблема оздоровлення людини, стимулюючого впливу на навчання і працездптність енергетики музики, запахів, кольорів, довкілля. В книзі «Духовні потреби дітей України» роглядаються питання формування духовного потенціалу молоді та виховання духовності у старшокласників засобами образотворчого мистецтва.

«Молодь за здоровий спосіб життя -- це чудовий спосіб довести, що людина може, якщо не все, то багато чого. Волонтерська робота допомагає юнацтву зясувати свої нахили, зрозуміти що для нього краще. Отже , досить мріяти про похідну романтику, треба переходити до справ» -- Наталія Ступакова.

Також на виставці представлені художні твори сучасних авторів О. Лілік « Квіти цикорію», О. Купріян «Солодкі поцілунки»; Прозабукет «Перше побачення», Д. Кешеля «Терен зацвів», М. Морозенко «Я закохалась», в яких розкривається сучасне життя нашої молоді.