Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Меморандум про взаємодію в галузі культури, мистецтва і туризму

06 грудня 2021, в День збройних сил України, в приміщенні Бориспільської центральної бібліотеки був підписаний тристоронній Меморандум про взаємодію в галузі культури, мистецтв і туризму між Міжнародним міжвідомчим багатопрофільним центром підготовки підрозділів Національної гвардії України, Управлінням культури Бориспільської міської ради та Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав».

Символічно, що Бориспільська центральна бібліотека є одним із перших осередків культури, з яким співпраця Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки НГУ налагоджена ще з 2017 року.

Мета Меморандуму - подальша співпраця між сторонами щодо покращення культурного рівня та популяризації культурно-мистецького життя у Бориспільській міській територіальній громаді.

Меморандум про взаємодію підписали: Заступник начальника Міжнародного центру по роботі з особовим складом - полковник Максим Барилко, в. о. начальника Управління культури Бориспільської міської ради Ольга Борисенко та директор Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» Олексій Лукашевич.

«Ми дуже вдячні вам за те, що ви відгукнулися на нашу пропозицію щодо підписання даного меморандуму. Завдяки налагодженій співпраці із закладами культури Борисполя та Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав», гвардійці зможуть цікаво та інформативно проводити вільний від служби час. Щомісячно вони зможуть відвідувати театральні вистави, концерти, бібліотечні заходи та мистецькі експозиції, фестивалі, що збагатять їх духовно та інтелектуально», - сказав під час зістрічі полковник Максим Барилко.

«Наші культурно-мистецькі заклади відкриті для кожного громадянина України, а тим більше для тих, хто виконує військовий обов’язок. Ми завжди раді бачити вас на наших заходах і будемо продовжувати співпрацю й надалі», - відмітила під час підписання Меморандуму Ольга Борисенко, в. о. начальника Управління культури Бориспільської міської ради.

Підписання меморандуму ознаменувало початок нового етапу співпраці Міжнародного центру та провідних культурних та мистецьких закладів Борисполя та Переяслава.