Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Любов до рідної землі - ключова ідея засідання клубу «Берегиня».

28 лютого в приміщенні Бориспільської Публічної бібліотеки відбулося чергове засідання клубу ментального здоров’я «Берегиня». Цього разу зала перетворилася на справжній літературно – музичний салон та осередок культурного життя. Спеціальний гість заходу - Тимченко Світлана Олексіївна, письменниця, громадська діячка. Вона зачитала уривки з книги «Мертві лемки йдуть», написаної нею у співавторстві з Євгеном Яхваном. У невеликих прозових творах звучить ностальгія за Батьківщиною, за отчим домом лемків, тих українців, яких радянський уряд примусово вислав з рідних земель далеко від України. Герої оповідань — прості люди, яких неможливо відірвати від рідної землі. Провідною є тема любові до людей, до світу, до України. Твори є повчальними, несуть виховне навантаження, показують читачеві, як не втратити рідне коріння, не розгубити батьківські заповіти, не зректися мови, звичаїв і віри предківської, залишитися за будь-яких обставин вірним своєму Роду.

Бойко Світлана презентувала та подарувала бібліотеці книги, в яких йдеться про творчість сучасних живописців. Методист Майко Катерина провела арт терапевтичну вправу «Намалюй своє ім’я». Кожна з «берегинь» з великим задоволенням, фантазією і гарним настроєм створили своє маленьке диво.

В традиційній рубриці «Будемо здорові» Тетяна Котенжі розповіла про основи раціонального харчування та важливість процесів травлення для здоров’я людини.

Супроводжували зустріч музичні композиції у виконанні Денисенко Алефтини.

Так непомітно з чаєм та смаколиками спливли 2 години невимушеного спілкування, під час якого жінки покращували свій психо-емоційний стан.