Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Казки дитинства

26 березня в Бориспільській бібліотеці імені В. Чорновола відбулось відкриття мистецької виставки «Казки дитинства», на якій експонуються картини художниці Ірини Хромишин та її учнів з Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел.

Для більшості юних художників (4 - 7 років) це їхня перша виставка на загал, на яку вони завітали разом з батьками, бабусями і дідусями.

Затишну атмосферу на мистецькій події створювали класичні мелодії, які виконала на фортепіано Алефтина Денисенко, учасниця бібліоклубу "Берегиня". В залі було розгорнуто перегляд літератури «Світло українського мистецтва».

Під звуки музики гості познайомились з художницею та її творчістю. Юні автори малюнків Костянтин, Миколка та Павло розповіли про свої роботи, які представлені в експозиції. На памʼять про участь у мистецькій виставці вони отримали від бібліотеки випуски журналу «Малятко».

Художниця з любов'ю та натхненням розказувала про своїх учнів, їхню творчість, та особливості навчального процесу.

Ведучі заходу провідний бібліотекар Людмила Базікалова та бібліотекар Олена Шкребтієнко поставили питання щодо творчості художниці, отримали цікаві відповіді, присутні почули розповідь про вчителів, про творчість та дізналися що надихає майстриню, життєве кредо якої звучить так: РУХАТИСЬ ВПЕРЕД І РОБИТИ СВІТ КРАЩИМ.

Бібліотека чекає відвідувачів для ознайомлення з виставкою та рекомендує відвідати її батькам з дітками і тим, хто відчуває психологічну апатію, хто втомився від реалій сьогодення. Яскраві фарби, свіжий погляд на знайомі явища, дитяче сприйняття світу гарантовано викличуть посмішку та заспокоять, адже мистецтво має терапевтичний вплив на людину.