Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Гості з Америки

REX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) - це міжнародна неприбуткова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадського суспільства. В організації працює понад 500 професіоналів у різних куточках світу.
IREX та IREX-Europe адмініструють програми та надають консультації у більш ніж 50 країнах. Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), виконавець проекту міжнародної технічної допомоги «Глобальні бібліотеки «Бібліоміст - Україна» співпрацює з бібліотеками з метою розбудови сучасної системи публічних бібліотек в Україні шляхом організації вільного доступу до Інтернету для користувачів та впровадження нових бібліотечних послуг, які задовольнятимуть потреби конкретних груп населення їхніх громад.

15 серпня 2013р. до Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи завітали представники Вашингтонського офісу IREX у супроводі представників Київського офісу «Бібліоміст». На зустрічі була присутня заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Василівна Пасенко. Директор Бориспільської МЦБС Жанна Борисівна Кручиніна змістовно і повно розкрила основні напрямки роботи бібліотеки зокрема, роботу інтернет – центру, онлайн-приймальню міського голови, співпрацю з громадськими організаціями та ЗМІ. В інтернет – центрі представники IREX поспілкувались з користувачами інтернет – послуг. Гості ознайомились з залами бібліотеки. Цікавим було проведення масових заходів, презентацій книг, виставок живопису, літературно-музичних вечорів.
Задоволені і вражені теплим прийомом гості залишили стіни бібліотеки.