Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Енергія душі та розуму

26 січня 2024 року у Бориспільській Публічній бібліотеці ім.В.Чорновола відбувся літературний вечір «Енергія душі та розуму» приурочений до дня народження Павла Платоновича Чубинського, видатного бориспільця - вченого, етнографа, фольклориста, юриста, економіста, автора слів Державного Гімну України.

Ведучі заходу провідний бібліотекар Людмила Базікалова та бібліотекар Олена Шкребтієнко ознайомили присутніх з біографією Павла Платоновича. Перед поціновувачами творчого спадку славного земляка виступила старший науковий співробітник Бориспільського державного історичного музею Тетяна Гойда. Краєзнавець Сергій Кравчун розповів про ідею створення книги «Казочки з Баришполя». Олена Кравчун, народна майстриня-лялькарка, детальніше зупинилася на самих казках та їх значенні для виховання у дітей любові до рідного краю.

До заходу була представлена книжкова виставка з фондів бібліотеки «Енергія душі та розуму».

У залі лунали вірші, присвячені Павлу Чубинському та його власні твори. На завершення зустрічі поет-пісняр Михайло Боярко виконав свою патріотичну пісню та розповів власну казку «Київський торт».

Вечір пройшов у теплій та дружній атмосфері, учасники заходу висловлювали свої думки про казки, про важливість збереження та передачі наступним поколінням народних звичаїв.