Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Душевне спілкування.

Дуже важливо займатися тим, що сприяє позитивному настрою, що допомагає відчувати себе щасливою. Цьому сприяють зібрання жінок у колі бібліотечного клубу «Берегиня», в якому обʼєдналися ті, хто потребує психологічного розвантаження.

Жінки обмінюються своїми роздумами і міркуваннями. Тут можна поспілкуватися абсолютно на всі теми і це дуже важливо, а під час умов війни - особливо.

На допомогу основному інструменту - книзі - ми залучаємо арттерапію, музичну терапію, фізичні та дихальні вправи та інше.

Чергове засідання бібліоклубу «Берегиня» відбулось 31 січня 2024 як завжди в доброзичливій та дружній атмосфері. Займались ментальним здоровʼям - перегляд наступної серії телефільму «Царівна» за повістю Ольги Кобелянської, голосне читання літературного твору (Теплі історії про дива коханих і рідних: Збірка оповідань/ Під ред. Ю. Шутенко.) та обговорення прочитаного з метою покращення знання рідної мови та володіння нею.

Світлана Бойко поділилася власними враженням про прочитану книгу Маргарети Магнуссон «Вишукане мистецтво прибирання по - шведськи», на прочитання якої одразу утворилась черга.

Популярністю у учасниць бібліоклубу користуються дихальні вправи для відновлення організму під керівництвом лікаря Тетяни Котенжі.

А ще ласували чаєм зі смачною випічкою від Людмили Афонічкіної.

Жіночий клуб «Берегиня» зігріває серця наших відвідувачок живим теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей.

Дуже влучно помітив французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері: «Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування».

Спілкування у бібліотечному клубі - це чудова можливість поділитися своїми знаннями і враженнями, відпочити душею, знайти розраду від повсякденних одноманітних справ, турбот.