Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Чергове засідання клубу ментального здоров’я «Берегиня»

13 грудня 2023 в Публічній бібліотеці ім. Вʼячеслава Чорновола відбулось чергове засідання клубу ментального здоров’я «Берегиня». На засіданні берегині разом з лікарем-волонтером Тетяною Котенжі працювали з вправами, які знімають нервове напруження: «Струси з себе стрес», «Відчепись з гачка», «Прогулянка по колу», «Візуалізація», «Цеглина», «Сокира». «Вам завжди допоможе позитивне мислення! Тому женіть погані думки, дякуйте за те, що маєте, і тоді у вас ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!» - радить Тетяна Котенжі.

З метою популяризації книги та читання бібліотекар Оленка Шкребтієнко провела голосні читання твору Юлії Хотинської «Таємниця бабусиної хустки». ( Збірка оповідань «Вузлик на пам’ять». Історії та спогади про бабусю.)

Уміння співпереживати, взаємоповага, любов до книги, різноманітні інтереси об’єднують учасниць клубу «Берегиня», допомагають з оптимізмом дивитися у майбутнє, знаходити моральну підтримку серед товариства у важкі часи.

Присутні виконали вправу з арт терапії « 9 маленьких мандал» для регуляції емоцій та почуттів. Навик управління емоціями потрібен абсолютно всім людям. Вияв емоційних реакцій необхідний, щоб ми пристосувалися до навколишнього світу, і коли ми вміємо керувати емоціями – адаптація відбувається легше, ми стаємо щасливішими і успішними. Спілкування в клубі - це чудова можливість поділитися своїми знаннями і враженнями, відпочити душею, знайти розраду від повсякденних одноманітних справ, турбот, хвилювань.