Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Бориспільські берегині - за ментальне здоров’я.

29 листопада 2023 в Публічній бібліотеці ім. Вʼячеслава Чорновола відбулось чергове засідання клубу ментального здоров’я «Берегиня». На засіданні клубу методист Катерина Майко озвучила презентацію до 123 -річчя від дня народження Катерини Білокур з оглядом робіт знаменитої художниці.

З метою популяризації книги та читання бібліотекар Оленка Шкребтієнко провела голосні читання твору Володимира Яворівського «Автопортрет з уяви», який розповідає про життя славетної художниці Катерини Білокур. Учасниці клубу, перебуваючи під враженням від творів Катерини Білокур, виконали вправу з арт терапії, яка допомогла їм розібратися у власних почуттях і проблемах, сприяла розкриттю творчого потенціалу та усвідомленню особливостей жіночого «Я».

Також берегині разом з лікарем-волонтером Тетяною Котенжі ознайомились з вправами для зняття стресу. «У нашому житті постійно щось відбувається – ми кудись біжимо, поспішаємо зробити роботу, зустрічаємося з різними людьми. Тому потрібно використовувати доступні фізичні вправи для зняття стресу. Турбота про здоров’я має стати пріоритетом для кожного українця», - говорить пані Тетяна.

Зустріч пройшла у невимушеній дружній атмосфері. Учасники жваво цікавились тонкощами виконання вправ та ділилися своїми враженнями.