Літній кіноклуб знову стартує у серпні у Бориспільській Бібліотеці. Унікальні фестивальні та сучасні українські фільми спеціально відібрані для вас!
3 серпня о 16:00 документальний фільм «Барака» (США, 96 хв, Загальна аудиторія)
Реставрована версія культової класики 1992р. Документальний фільм, де використані невербальні засоби для оповіді про планету Земля, її природу і людей. У відеоряді, що супроводжується етнічною музикою, суміщаються кадри міських нетрів і прекрасних ландшафтів, ритуальних танців примітивних племен і потоків людей у мегаполісі, концентраційних таборів і стародавніх храмів. Фільм-медитація, спостереження.
7 серпня о 16:00 збірка сучасних короткометражних українських фільмів «Мудаки.Арабески» (Україна, 2009, 2010р, 61 хв, 16+)
Топ-10 кращих українських короткометражок. У кожного часу - свої герої. Про них складають пісні, пишуть книги, створюють фільми, їх наслідують - це лицарі, воїни, мислителі, поети, музиканти ... Змінюються часи, змінюються герої. Але сучасні «герої» кіно не відкривають нових земель, не пишуть книг, і, як правило, їх не читають. Вони, діти "стихійной демократії", просто живуть. Їх можна зустріти будь-де. Вони підкорили країну, не доклавши зусиль, і їх боротьба за інші цілі і цінності. Чи завжди так було?
8 серпня о 16:00 «Квадрат» (Швеція, Німеччина, Франція, Данія, 2017р., 142 хв., сатирична комедія, 16+)
Сміливий, відвертий фільм про Крістіана - куратора музею сучасного мистецтва. Аби повернути вкрадений телефон і гаманець він вистежує апарат через додаток у бідному районі Стокгольма. Він розкидає по поштових скриньках надруковане попередження «Я знаю, що ти вкрав мій телефон і гаманець» і називає місце, куди необхідно повернути речі. Герой не розраховує на успіх, а також і на інші події, що чекають на нього попереду.
9 серпня о 16:00 «Океани» (Франція, 104 хв, документальний блокбастер, Загальна аудиторія)
Майже три чверті земної поверхні вкриті водою. «Океани» пропонують глядачу зазирнути у чаруючий підводний світ, який все ще лишається загадкою для людини. Революційний фільм від Жака Перрена, творця легендарних документальних кіношедеврів "Птахи" и "Мікрокосмос". Він не має аналогів, вражаюче красивий, захоплюючий, шокуючий навіть океанологів своєю реальністю, документальний блокбастер, який показує, що людям є що втрачати в природі.
14 серпня о 16:00 «Школа №3» (Україна, Німеччина, 2016, 116 хв. , Загальна аудиторія)
Документальний фільм про 13 учнів школи №3 містечка Миколаївка Донецької області. Влітку 2014 року Миколаївка стала свідком та учасником бойових дій. Декілька снарядів потрапили в школу №3, перетворивши її на одну з руїн міста. Це історія дорослішання 13 підлітків, які пережили війну. Фільм вибудований на їхніх відкритих монологах паралельно з реальним життям. Період, зображений у фільмі, – це межа між війною та миром, дитинством та дорослим життям. Ці діти хочуть бути почутими, і вони мають що сказати. Це фільм про дружбу, перше кохання, плани на майбутнє.
16 серпня о 16:00 «Рівень чорного» (Україна 2016, реж. Валентин Васянович, драма, 90 хв, 16+)
50-річчя стає початком складного етапу в житті весільного фотографа Кості. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга – стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди, на котрих він молодий та щасливий. Костя все життя фотографує чуже щастя. Для нього це звичайна рутина.