Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Зустріч з сучасними дитячими письменниками Іваном Андрусяком та Олегом Чаклуном

Серед безлічі книжок – давніх та сучасних, серйозних та веселих – найкращі написані для дітей. Дитяча книга – це сонячний зайчик, бо є світлою і радісною. Саме в березні, коли природа прокидається від зимового сну, в бібліотеці для дітей традиційно щороку проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Приємні несподіванки, ігри, вікторини, зустрічі з найулюбленішими письменниками, презентації нових книжок — все це свято дитячої книжки.

30 березня до Бориспільської міської дитячої бібліотеки завітали учні молодших класів ЗОШ №6 та ЗОШ №8 на зустріч з відомими сучасними дитячими письменниками Іваном Андрусяком та Олегом Чаклуном.

Зустріч зібрала справжніх шанувальників книжок. Ведуча заходу – провідний бібліотекар Руденко Т.Г. розповіла про книгу та історію створення свята.

Діти занурились в казково-ігрову атмосферу, зустрівши героїню повісті Івана Андрусяка «Стефа і Чакалка». Роль Чакалки зіграла акторка муніципального театру «Березіль» Наталія Смірнова.

У своїй розповіді І.Андрусяк та О.Чаклун розповіли дітям про те, як пишуться книги про дітей, де беруть сюжети для своїх книг, зачитували найцікавіші уривки своїх творів, читали веселі вірші.

Під час виступу письменників діти емоційно співпереживали героям книг, ставили цікаві запитання - все це заволоділо увагою дитячої аудиторії і викликало бажання прочитати ще більше книжок.

Діти заздалегіть готувалися до зустрічі, читали книжки авторів, малювали малюнки та порадували гостей виразним читанням їхніх віршів.

На завершення зустрічі бажаючі придбали книги з автографами та зробили спільне селфі на згадку.

Дякуємо письменникам за теплу, веселу зустріч, яка, сподіваємося, залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування.

Працівники бібліотеки дякують за співпрацю акторам муніципального театру «Березіль», шкільним бібліотекарям та вчителям у підготовці та проведенні заходу.