Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Вас Масляна чекає в гості

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною.Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

16 лютого Масляна завітала і до дитячої міської бібліотеки. Цього дня тут розгорнулося справжнє народознавче дійство - свято "Масляна чекає в гості". Захід розпочався виступом господині свята Данчук Л.І. Вона розповіла дітям про традиції святкування Масляної нашими дідами та прадідами в кожен день тижня, адже ці дійства справді цікаві та загадкові. Повеселилися на славу!

Свято супроводжувалося різноманітними конкурсами та розвагами, чаюванням біля самовару. Колоритною гостею народного дійства, звичайно ж, була Марена (опудало Масляної).

Наприкінці, як годиться добрій господині, Людмила Іванівна пригостила учасників дійства гарячими смачними млинцями, які сама приготувала для свята.

Більш детальніше про святкування весняних свят діти могли дізнатися з книг книжкової виставки "Свята українського народу".