Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

«В країну знань сріблястий дзвоник кличе»

От і скінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. А отже, час знову вирушати у захопливу мандрівку дивовижною Країною знань. Справжнє шкільне свято – День знань відкрило для кожного осяйну і нелегку дорогу до нових злетів.

3 вересня у дитячій бібліотеці для всіх вікових категорій читачів відбувся День бібліографії «В країну знань сріблястий дзвоник кличе».

Цього дня відвідувачі бібліотеки мали змогу познайомитися з книгами на допомогу шкільній програмі. Для всіх вікових груп була організована книжкова виставка «Школа всіх нас мудрості навчає»

- Бібліографічний огляд літератури «Живої природи душа промовля» (за допомогою бібліограф. Покажчика «Сходинки до знань») (1-4 кл)
- Перегляд літератури «До знань шукаємо доріг» (за допомогою бібліограф. Покажчика «Сходинки до знань») (5-6 кл.)
- Огляд матеріалів рубрики «Жива природа» журналу «Колосок» (7-9 кл.)

В країну знань сріблястий дзвоник кличе!

Ось і пролунав мелодійний звук першого дзвоника. Розквітли дитячим сміхом і щебетом, веселками осінніх квітів класи. Справжнє народне свято – День знань відкрило для кожного осяйну і нелегку дорогу до нових злетів.

До цього свята у дитячій міській бібліотеці 4 вересня для всіх вікових груп читачів відбувся День бібліографії «В країну знань сріблястий дзвоник кличе! Захід проходив за таким планом:

- книжкова виставка «Школа всіх нас мудрості навчає» та книжкову презентацію «Шкільними стежками» (книг серії «Скарбничка школяра»;

- огляд літератури «Героїчна історія України» (серія книг «Легенди та перекази»);

-перегляд літератури «Загадковий світ тварин» (рубрики «Світ тварин» журналу «Колосок»).

При оформленні книжкових виставок та пыд час ознайомлення читачів з новими книгами були використані прикнижкова бібліографія та бібліографічні посібники на допомогу шкільній програмі.