Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Тиждень науки і техніки в дитячій бібліотеці

З 2 по 5 січня у приміщенні Бориспільської міської дитячої бібліотеки панує атмосфера творчості , натхнення, азарту і веселощів.

Вже який рік поспіль, традиційним є проведення під час зимових канікул Тижня науки, техніки і виробництва для дітей та юнацтва, основні завдання якого - популяризація літератури технічної творчості, залучення школярів до технічного спрямування, пошук, розвиток і підтримка обдарованих дітей. Будь – яка творчість потребує багатої уяви, розвиненої фантазії, вміння у звичайному повсякденному явищі побачити щось свіже і нове. Розвитку таких здібностей сприяє читання, книга.

Кожного року дітей приваблює постійно діюча виставка творчих робіт наших читачів «Фантазуємо та творимо красу». Цікавою та змістовною стала викладка літератури для юних майстринь та господарочок. В бібліотеці пройшло гіннес-шоу «Най-най-най» - рекорди у світі техніки та винахідництва, під час проведення якого були залучені матеріали з періодичних видань – журналів «Однокласник» та «Колосок».

Протягом тижня активно працювала творча майстерня «Зроби сам!». Учням було запропоновано майстер-класи з роботи з паперопластики та малювання. У роботі були використані матеріали з журналів «Малятко», «Яблунька», «Умійко».

Успіхів нашим читачам у пізнанні та розумінні світу технічної творчості.