Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Твої права завжди захищає закон. Пам’ятай про це і користуйся

22 грудня 2017 користуватися своїми правами під час спілкування з поліцією вчилися підлітки ЗОШ № 6 у рамках програми ПОЛіС «Поліція і спільнота». В міській дитячій бібліотеці відбулася зустріч з представником Бориспільської патрульної поліції, офіцером Рудьом Іваном Васильовичем та учнями 10-А та 10-Б класів ЗОШ № 6. Зустріч-діалог «Навчись поважати закони держави» провели у дискусійно-гральній формі, адже жива бесіда значно краще сухої теорії.

Підлітки дізнались навіщо існує поліція та для кого вона працює , що означає бути відповідальним громадянином, як поводитись, коли до нас звертається поліцейський, які права та обовязки мають неповнолітні та що робити в ситуації, коли нас підозрюють у вчиненні злочину.

Іван Васильович звернув увагу на безліч ситуацій, з якими зустрічається підліток в буденному житті. На практиці діти розігрували в міні-сценках ці життєві ситуації : «Чи можна приносити зброю в школу», «Паління серед підлітків», «Насилля в родині», «Цькування або буллінг в школі». Після сценки діти представили модель власної поведінки під час взаємодії з поліцією. А правильну відповідь підказував гість заходу та давав поради,як вирішити те чи інше питання.

Офіцер поліції зумів донести до юних сердець, що поліція – це той орган, який покликаний захищати безпеку громадян і працює під гаслом «Поліція – це захист, а не покарання».

На згадку про зустріч Іван Васильович подарував усім присутнім флайтери – засоби, що так необхідні для безпеки пішоходів, а також закладки, листівки, магнітики, а найактивніші учасники отримали валізки з логотипом поліції.

Приємно спостерігати, що в представниках нової поліції школярі вбачають своїх друзів, а не загрозу. Працівники бібліотеки впевнені, що такі зустрічі принесуть велику користь юним громадянам України.