Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Співпраця з Британською Радою в Україні

30 січня 2018 в бібліотеці-філії презентували дитячий розважальний куточок «Грай-читай». Ідею створення дитячого куточка бібліотекарі виношували давно. Утім, аби втілити її в життя були потрібні кошти. Їх вдалося залучити завдяки проекту «Мій голос: слухаємо і читаємо разом», що підтримала Британська Рада в Україні» в рамках програми «Активні громадяни». Ініціює подібні проекти Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», яка є партнером цієї міжнародної організації.

Як розповів координатор проекту Олександр Чепур, проект розробили під час тренінгу за програмою «Активні громадяни», за кошти проекту придбали розвиваючи іграшки, розмальовки, оскільки бібліотека – філія здебільшого розрахована на дітей дошкільного віку та учнів початкових класів. Крім того, куточок облаштували затишним будиночком, творчим майданчиком та столиком.

Сучасна бібліотека переходить на нову форму обслуговування, починає використовувати ігрові форми роботи. Все це потребує більшої матеріальної підтримки. Бібліотекарі переконані – облаштування дитячих кутків заохотить відвідувати книгозбірні сім’ї з маленькими дітьми, активніше приходитимуть дошкільнята та учні початкових класів. Ведуча заходу провідний бібліотекар Ніна Бахмат представляла присутнім гостей.

«Ми, дорослі, все маємо робити для того, щоб діти пізнавали світ через казку, бо граючись вони легше навчаються», – говорить Жанна Кручініна, директор Бориспільської МЦБС. На заході також були присутні маленькі читачі, для яких приготували ігрову програму «Казкова мозаїка». Учні початкових класів взяли участь у програмі лялькового театру для дітей та майстер – класі з використання арт – терапевтичних практик, який провела психолог проекту Юлія Пода.

Організатори переконані, що подібні заходи виховують у дітей гуманістичні, загальнолюдські цінності, розвивають гармонійну особистість, виховують художню уяву, творчі ініціативи, любов до прекрасного.

Захід відвідала заступник міського голови Людмила Пасенко.

«Я вважаю, що саме через такі дитячі куточки зможуть викликати у дитини інтерес до читання. А також важливо наповнювати наші бібліотеки цікавими заходами та наповнювати новим сучасним змістом», - говорить Людмила Василівна.

На завершення, організатори та гості заходу побажали дітям всебічно розвиватись, щоб в майбутньому стати успішними і разом творити історію нашої країни.

Посилання на сторінку програми в мережі Інтернет
http://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens