Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

ПОЛіС і Поліція

Бориспільська МЦБС продовжує роботу за проектом ПОЛіС і Поліція. Ідея цього проекту – поєднати зусилля поліції і громади, вчитися не бути байдужими та приймати превентивні заходи, виховувати в підлітків довіру до патрульної поліції та розуміння важливості співпраці поліції та спільноти.

Цікавою формою роботи, особливо з підлітками, є розповідь про роботу поліцейського та його професійну підготовку.

14 березня 2018 в Бориспільській міській дитячій бібліотеці відбулася Година профорієнтації «Моя професія – поліцейський!» (9-В класу ЗОШ № 6), на яку був запрошений офіцер Патрульної поліції Іван Рудь. Хотілося б відмітити, що це вже була не перша зустріч, а спільна співпраця міської дитячої бібліотеки з підрозділом Патрульної поліції Борисполя в рамках правового клубу «Закон і підліток», який створено при бібліотеці.

Приємно бачити людину на своєму місці. Іван Васильович вміє вести діалог з підлітками, знайти прості, потрібні слова, щоб відповісти на складні запитання. Розмова виявилась змістовною, цікавою, корисною та пройшла у неформальній обстановці. Діти уважно слухали розповідь і задавали питання. А питання були неординарні:
У чому були труднощі, що було важким у перші місяці роботи?
Чим би Ви хотіли б займатися через 5 років?
Назвіть свої позитивні і негативні риси. Як вони допомагають або заважають у роботі?
Чи відомі вам люди, які досягли успіху в тій професії , про які ви мрієте?

Пройде зовсім небагато часу і дітям доведеться вибирати свій шлях у житті. І шлях цей почнеться з перехрестя, від якого розходяться не три, як в казці, а 50 тисяч доріг – саме стільки зараз існує професій.

Сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть підліткам у цьому виборі.