Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Моя Україна – зоря світанкова

Красивий, щедрий, рідний край,
І мова наша – солов’їна.
Люби, цінуй, оберігай
Усе, що зветься Україна.
І. Січовик

Такими словами в міській дитячій бібліотеці розпочалася літературно-історична мандрівка «Це моя і твоя Україна». В фойє бібліотеки читачів усіх вікових груп зустрічала святково оформлена книжкова виставка-панорама «Моя Україна – зоря світанкова».

Подорожуючи літературною Україною, діти зупинялися на цікавих зупинках. Першою зупинкою була історична – «Це нашої історії рядки», де кожен читач мав можливість ознайомитися з новою цікавою літературою про історію та становлення нашої держави.

Не менш цікавою зупинкою виявилась станція під назвою «Великі славні імена» , а на них наша Україна багата. Хмельницький та Грушевський, Шевченко і Леся Українка, Мечников , Каденюк, Лобановський – перерахувати всіх неможливо. Нашого цвіту по всьому світу.

А далі маршрут проліг до зупинки «Духовні скарби України». Багатогранна і щедра талантами українська земля – і в цьому пересвідчились наші читачі, перебуваючи на цій зупинці.

Під час подорожі діти не тільки знайомилися з книгами, а й мали можливість перевірити свої знання про рідну країну. На них чекали вікторини «Чи знаєш ти свою країну?» (5-9 кл.) та «Люби і знай свій рідний край» (1-4 кл.).

Крім того діти дізналися багато нового та повчального під час години цікавих повідомлень «Чи знаєш ти?» А допомогла їм в цьому книга Анни Третяк «Подорож по Україні» із серії «Допитливій малечі про цікаві речі».