Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Міжнародний день рідної мови в дитячій бібліотеці

21 лютого в світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Наша рідна українська мова – це найдорожчий скарб, переданий українцям поколіннями предків, виплеканий у народних піснях, приказках та прислів’ях.

Мова – душа народу, його коріння. Без мови немає народу і немає держави. У нас є держава і у нас є державна українська мова.

23 лютого 2018 у міській дитячій бібліотеці відбувся літературний ранок «Прозора й чиста, як гірська вода, то України мова барвінкова». У заході взяли участь читачі-учні початкових класів ЗОШ № 3 разом зі своїм педагогом Локайчук Н.Ф.

В святково прикрашеній залі бібліотеки була оформлена книжкова виставка – інсталяція «Барвінкове розмаїття – мови рідної суцвіття». Свято відкрила провідний бібліотекар дитячої бібліотеки Тетяна Руденко.

З великим задоволенням учні розігрували інсценівки, перевтілювалися в літературних героїв, в казковій формі представляли різні частини мови. Разом складали вірші, відгадували загадки та співали пісень.

Гостей свята вітали короваєм.

А яке ж свято без подарунків!?

Цього разу чарівником був депутат міської ради Локайчук Ю.В. За його ініціативи кожна дитина на згадку про свято отримала блокнот та магнітик з логотипом рідного міста.