Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Пілотне фокус-групове дослідження в ПЄІ

Асоціація міст України у співпраці з Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» проводять протягом червня фокус-групове дослідження, що має на меті оцінити якість послуг та діяльність органів місцевого самоврядування у сфері економічного розвитку та місцевих фінансів, зрозуміти економічну ситуацію в Україні.

13 Червня 2017
Європейський вибір
Європейські газети в ПЄІ бібліотеки

В центральній бібліотеці з 2010 року діє центр європейської інформації.

В червні 2016 року міська бібліотека здобула перемогу у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»). Проект передбачав розширення мережі центрів європейської інформації, які створені на базі більшості українських бібліотечних систем.

8 Червня 2017
Європейський вибір
Куточок європейської інформації в дитячій бібліотеці

23 травня 2017 бориспільська міська дитяча бібліотека приєдналась до мережі пунктів європейської інформації. Тут оформлено куточок європейської інформації. Працівники дитячої бібліотеки відтепер будуть інформувати дітей про європейські цінності.

23 Травня 2017
Європейський вибір
День інформації «Європа – наш спільний дім»

В травневі дні європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху України.

17 травня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки, було проведено інформаційний коктейль «На побачення з Європою» в рамках дня інформації «Європа – наш спільний дім» для учнів ЗОШ № 1.

17 Травня 2017
Європейський вибір
«Знай про Європу більше»

13 травня 2017 в міській дитячій бібліотеці до Дня Європи в Україні розгорнуто тематичну викладку літератури «Знай про Європу більше». Провідний бібліотекар Надія Смоліна ознайомила маленьких відвідувачів з представленою літературою.

13 Травня 2017
Європейський вибір