Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Креативна освіта творчої особистості: інноваційні педагогічні технології

23 жовтня міська дитяча бібліотека гостинно відкрила двері для педагогів груп продовженого дня міста Борисполя. Цього разу тут відбувся семінар на тему «Креативна освіта творчої особистості: інноваційні педагогічні технології». Педагоги міста мали змогу взяти участь у трьох майстер-класах. Кущ Л.В., завідуюча краєзнавчого історичного музею «Сучасний Бориспіль», продемонструвала майстер-клас по виготовленню картин з природних матеріалів, а керівники гуртків Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» Фесенко Т.В. та Лой Н.В. майстер-класи по виготовленню виробів з паперу та картин в стилі петриківського розпису.

Методист методичного кабінету Бориспільського міського відділу освіти Шанюк Ж.М. подякувала організаторам заходу Локайчук Н.Ф., педагогу групи продовженого дня ЗОШ №3 та працівникам дитячої бібліотеки за цікавий, прекрасно організований та проведений спільний захід.

23 Жовтня 2013
Дитяча бібліотека
Чарівна казка знову ожива

Завітала осінь в наше рідне місто. Не забула вона зайти й в міську дитячу бібліотеку. Цього разу тут розгорнулось справжнє театральне дійство. На осінній бал в казковій кареті з гарбуза приїхала Попелюшка. А кучером у неї - вусатий Баклажан. Завітав сюди й господар городу - Гарбуз - з усією своєю гарбузовою родиною. А поряд з'явилася казкова лісова галявина, де на справжньому пеньочку розташувався цар лісу - Ох. Зелена довга борода, вилупаті очі, гачкуватий ніс - ну справжнє лісове чудовисько! Але діти на бояться, бо всі персонажі зроблені з дарів осені і створили їх працівники дитячої бібліотеки. Ця чудова виставка поєднала в собі казкові персонажі та книги, які допомогли дітям ще раз потрапити в чарівний світ казки і отримати задоволення від прочитаних книг. Учні 1-В класу школи №6, які завітали цього дня до бібліотеки на казковий осінній вернисаж "Чарівна казка знову ожива", - отримали справжнє задоволення"

8 Жовтня 2013
Дитяча бібліотека
"Бібліотека - царство книг ,бібліотека - храм науки"

30 вересня бібліотечна країна святкує свій день народження. До цього свята у всіх містах і селах України відбуваються святкові заходи. Святкування свого професійного свята міська дитяча бібліотека розпочала 27 вересня Днем відкритих дверей "Бібліотека - царство книг ,бібліотека - храм науки".
В цей день відвідувачі мали змогу ознайомитися з оформленою книжковою виставкою "Бібліотека - наш спільний дім". Першими відвідувачами в дитячій бібліотеці сталі учні 1-го В класу школи №6 (класний керівник Прилуцька О.С.). Пров. бібліотекар відділу обслуговування 1-4 кл. Руденко Т.Г. допомогла маленьким читачам здійснити мандрівку по книжковому королівству "Подорож в бібліотечну країну". Діти з цікавістю знайомилися з правилами і щоденним життям книжкової країни, пригадували вірші, загадки про книгу і бібліотеку, а також зустрілися з героями літературної вікторини "Казку швидко ви впізнайте, всіх героїв відгадайте".

30 Вересня 2013
Дитяча бібліотека
Гості дитячої бібліотеки

Доброю традицією для дитячої бібліотеки стали зустрічі з цікавими людьми. Цього разу до нас у гості завітали працівники редакційної колегії журналу "Однокласник": головний редактор Іванюк Сергій Семеновичем (літературний псевдонім Сергій Оксеник) та заступник головного редактора Марія Артеменко. Вони зустрілися з учнями 8-В та 9-Г класів школи №6 (кл.кер.Діяченко Г.П. та Захарова Н.М.).

У жовтні журнал "Однокласник" святкує 85-річний ювілей. Це найстаріший дитячий журнал України.Спочатку він виходив під назвою "Червоні квіти" та "Піонерія".Видання прагне ознайомити підлітків із цікавою і якісною літературою, залучити молодь до читання, дати матеріали для роздумів і навчити висловлювати свої думки і почуття.
Багато цікавого дізналися діти про історію створення журналу та познайомилися з його рубриками, а також задавали багато питань.

26 Квітня 2013
Дитяча бібліотека
"Сузір'я вічного й святого - дитяча книга на Землі!"

4 березня у приміщення дитячої бібліотеки завітали маленькі жителі нашого міста, учні 2-А класу школи №6 (кл.кер. Палівода Алла Михайлівна ).
А завітали вони на літературний ранок "Сузір'я вічного й святого - дитяча книга на Землі!", який підготували бібліотекарі - працівники відділу обслуговування 1-4 кл. Радченко Л.О. та Руденко Т.Г.

Людмила Олексіївна розповіла про значення книги в житті людини, звернула увагу на книжкову виставку, на який був представлений різноманітний світ книжок, а саме: книжки різного формату, книжки-забавлянки, довідники та просто цікаві книги. Звучали вірші, прислів'я та приказки про книгу.
Бібліотекар також ознайомила дітей з правилами поведінки в бібліотеці та з правилами поводження з книгою.
Діти прийняли активну участь у літературній вікторині "Дивосвіт казки!"

4 Квітня 2013
Дитяча бібліотека