Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Підліток і закон

З юних літ людина часто потрапляє у ситуації, коли необхідно знати свої права і обов'язки. Буває так, що ми не знаємо як себе захистити, що для цього треба зробити, до кого звернутися. Відповідь на багато з цих запитань могли почути читачі-учні 7-б класу БСШ №6, завітавши 16 жовтня до дитячої міської бібліотеки на Годину правознавства «Підліток і закон». Запрошена на захід інспектор служби у справах дітей Вигівська С.І. розповіла присутнім про зміни в законодавстві, про те, які правопорушення найчастіше трапляються серед дітей нашого міста, а також відповіла на численні запитання учасників заходу.

16 Жовтня 2014
Дитяча бібліотека
Літературно-художній вернісаж

Рідна земля – це казковий світ, дитинства й юності, це невичерпне джерело, що все життя живить душу людини добром і світлом, куди б не завели її життєві шляхи.

Традиційно кожного року щедрої осінньої пори наше рідне місто відзначає свій день народження. Разом з рідним містом святкує і дитяча міська бібліотека.

18 вересня працівники бібліотеки разом зі своїми читачами підготували літературно-художній вернісаж «Краю мій волошковий, краю мій незрівнянний, ми тебе збережемо для нащадків своїх». Цього дня відвідувачі бібліотеки, мали змогу більш детальніше познайомитися з історією рідного міста, з творами місцевих письменників та поетів, помилуватися пейзажами рідного міста, які майстерно відтворили вихованці Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка».

18 Вересня 2014
Дитяча бібліотека
Природа наш дім, а ми господарі в нім

Природа – наш рідний д ім. І від того, як ми відносимось до матінки-природи залежить наше майбутнє. Саме сьогодні 5 червня у Всесвітній день захисту навколишнього середовища у міській дитячій бібліотеці відбулася екологічна година «Природа наш дім, а ми господарі в нім». Під час заходу провідний бібліотекар Руденко Т.Г. звернула увагу дітей на те, що потрібно бережливо відноситись до природи, любити все живе, що нас оточує. Діти, познайомилися з художнім читанням твору В.Ананяна «Пташине серце» та поділилися своїми враженнями від спілкування з домашніми тваринами.

5 Червня 2014
Дитяча бібліотека
Зустріч з місцевою письменницею Світланою Дідух-Романенко

На початку квітня діти і дорослі всього світу святкують день народження дитячої книги. В цей час в усіх бібліотеках країни проходять заходи, присвячені книзі. 3 квітня у дитячій міській бібліотеці відбулася зустріч з місцевою письменницею, лауреатом конкурсу "Коронація слова", Світланою Дідух-Романенко. Під час зустрічі провідний бібліотекар Т.Руденко сказала багато хороших слів про книгу, про те, що нам дуже приємно, що серед величезної кількості учасників саме Світлана стала одним із лауреатів конкурсу.

4 Квітня 2014
Дитяча бібліотека
Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає

За гроші можна купити все, але не можна купити здоров’я і розум. Про здоров’я потрібно дбати змалку, а от розум може подарувати тільки книга. Книга – найцінніший скарб, одне з найкращих надбань людства. З такими словами звернулась до вихованців дитячого закладу «Веселка» провідний бібліотекар Руденко Т.Г. Цього разу в рамках проведення тижня дитячої книги в дитячій бібліотеці відбувся літературний ранок «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає». З великим задоволенням діти читали вірші, відгадували загадки, співали пісні та здійснили веселу мандрівку стежками українських казок. Не обійшлося в цей день без поезії Т.Шевченка. В кімнаті казок діти прослухали українську народну казку «Хитрий півень» та дізналися, що книги можуть бути різної форми: книга – віконце, книга – котик, книга – грушка та багато інших.

Працівники бібліотеки впевнені, що саме такі заходи допомагають дітям полюбити книгу та читання.

2 Квітня 2014
Дитяча бібліотека