Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Веселімося, читаємо, літечко вітаємо»

Цієї спекотної серпневої пори у дитячій міській бібліотеці по справжньому затишно і тепло. 4 серпня в рамках літнього читання тут відбулися бібліотечні посиденьки «Веселімося, читаємо, літечко вітаємо». На захід завітали вихованці старшої групи «Барвінок» дитячого дошкільного закладу «Росинка». Цього дня для малечі розв’язалася торбинка цікавинок. Провідний бібліотекар Руденко Т.Г. розповіла дітям про бібліотеку, познайомила їх із казковим героєм котиком Мурчиком, який допоміг малятам вивчити пори року. А ще під час заходу розважав гостей постійний житель бібліотеки Кося Довговушко. Кося загадував дітям загадки про літо та цікавився , як діти проводять літній відпочинок.

4 Серпня 2015
Дитяча бібліотека
День книги в дитячій бібліотеці

Кожного року, навесні, коли прокидається природа, коли все живе тягнеться до сонечка, в Україні проходить всеукраїнський тиждень дитячого читання. Таке свято книги відбулося і цього року в дитячій міській бібліотеці.

Весело і гамірно в цей день було в залах бібліотеки. І не випадково це свято відбулося 2-го квітня, бо саме цього дня вся книжкова країна святкує міжнародний день дитячої книги. В святкуванні взяли участь учні 3-а та 3-д класів ЗОШ №6. Ведуча заходу провідний бібліотекар Руденко Т.Г. розповіла дітям про історію виникнення свята та познайомила з незвичайним гостем, що оселився в бібліотеці – Косею Довговушком. Діти з захопленням зустріли нового мешканця бібліотеки і дружно давали відповіді на загадані ним загадки.

2 Квітня 2015
Дитяча бібліотека
Хай книги читає завжди дітвора

В рамках Тижня дитячого читання 13 березня до дитячої міської бібліотеки разом зі своїм вихователем Малинкою О.М. та методистом Манюк А.П. завітали вихованці старшої групи "Малинка" дошкільного дитячого закладу "Росинка" на літературну подорож "Хай книги читає завжди дітвора".

Бібліотекар Данчук Л.І. розповіла дітям, що в березні відбувається щорічне свято книги, адже сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Книга - мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ. А от для найменших діток саме казковий світ допомагає пізнавати добро, вчить мріяти і бачити світ по-особливому.

Під час заходу маленькі читайлики познайомилися із світом казок та прийняли участь у літературній вікторині "Хай в кожний дім приходить казка, а в ній пригоди, мудрість, ласка".

Крім того, діткам було запропоноване голосне читання казки "Теремок".

13 Березня 2015
Дитяча бібліотека
Країна книжкова - країна казкова

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне й довгоочікуване свято - Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це тиждень зустрічей з книгою, свято тих, хто творить книгу і любить читати. дні веселих пригод і літературних відкриттів. Гамірно і весело було 11 березня в дитячій міській бібліотеці. Цього дня тут відбулася літературно-пізнавальна мандрівка "Країна книжкова - країна казкова". На захід завітали читачі-учні 2-Б класу ліцею "Дизайн-Освіта" (кл.кер.Цвілюк Ю.О.) Завідуюча дитячої бібліотеки Кузьменко Г.С. розповіла присутнім про те, що майже двадцять років, починаючи з 1993 року, першого весняного місяця у дитячих бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі люблять це свято і чекають на нього з нетерпінням. Подорожуючи книжковим королівством, маленькі читайлики багато цікавого дізналися про його жителів та пригадали прислів'я та приказки про книгу, відгадували загадки.

11 Березня 2015
Дитяча бібліотека
Твоїх поезій спів високий, вінчає слава вікова

Щороку, в березні Україна відзначає дні, які в народі називають "Шевченківськими". Світ давно визнав неперевершеність творчого доробку великого українського Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. Твори Шевченка вчать любити Батьківщину, берегти пам'ять про вітчизняну історію, плекати красу рідного краю.

Гамірно й цікаво 6 березня було у дитячій бібліотеці. Цього дня тут відбулася літературно-музична композиція "Твоїх поезій спів високий, вінчає слава вікова", присвячена 201-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

На захід були запрошені читачі-учні 6-В класу (кл. кер. Городько В.Ф.) разом зі шкільним бібліотекарем Дітковською В.І.

Ведуча заходу бібліотекар Данчук Л.І. розповіла присутнім про життєвий і творчий шлях Кобзаря. З вогником в очах читали діти вірші славного Кобзаря та відповідали на запитання вікторини по творчості Т.Г.Шевченка.

6 Березня 2015
Дитяча бібліотека