Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

«Шкідливі звички – шлях у безодню»

В рамках Всеукраїнського Тижня права 10 грудня в Бориспільській міській дитячій бібліотеці відбулася зустріч-діалог «Шкідливі звички – шлях у безодню».

На зустріч були запрошені учні 9-х класів ЗОШ №6 та офіцер патрульної поліції Бикова А.В.

Три небезпечні вороги вкорочують тривалість людського життя-це куріння, алкоголізм та наркотики. Інколи підліткам хочеться відчути себе дорослими. Цікавість, недостатність знань про шкідливість наркотиків, алкоголю, пустощів приводять до рабської залежності.

Динамічна зустріч одразу ж захопила учасників можливістю діалогу, цікавими свідченнями, статистичними фактами й цифрами та вражаючими прикладами з практики.

Під час розмови офіцер відповіла на численні запитання дітей: де можна здобути професію поліцейського, які є види порушень та види відповідальності за них, які правопорушення найчастіше зустрічаються серед підлітків нашого міста.

На згадку про зустріч Анна Віталіівна залишила буклет з цікавою інформацією.

Зміни починаються з особистостей. Людина сама повинна вирішити, чи хоче вона щось змінити. Бібліотечними заходами такої тематики ми хочемо привернути увагу дітей до їх способу життя, до свого здоров’я та до відповідального та уважного ставлення до нього. Ця зустріч ще раз нагадала підліткам, що власне здоров’я залежить від їхнього відношення до себе. "У здоровому тілі - здоровий дух" - це не гасло, це формула життя для підростаючого покоління.

А значить, ми маємо надію, що ця зустріч стане комусь з юнаків та дівчат у пригоді.