Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Презентація картин учасників проекту «З одного джерела»

27 грудня в міській дитячій бібліотеці заграли кольорові барви. Сьогодні тут відбулася презентація картин учасників проекту «З одного джерела». Цей проект присвячений творчості композиторів української діаспори США. Юні художники створили авторські роботи до відомих музичних українських творів: «Подоляночка», «Стоїть явір над водою», «Їхав стрілець на війноньку» та інших.

Викладач образотворчого мистецтва Гур’єва Олена Іванівна представила роботи вихованців творчої майстерні «Х» - studio. Талановиті діти розповіли про підготовчї моменти до створення картин, а також поділилися технікою виконання.

На заході були присутні гості. Місцевий поет і літератор Литвин В.М., виступаючи перед присутніми, наголосив, що для дитячої творчості повинні бути простір та умови, що творчі діти часто губляться в суспільстві і їм потрібна наша підтримка. Володимир Миколайович побажав юним художникам творчості і наснаги, а їхньому керівникові талановитих вихованців.

Дуже приємно, що ця презентація відбулася саме в дитячій бібліотеці, тому, що книга об’єднує два світи, два мистецтва – образотворче і музичне.

Дякуємо Олені Іванівні, що вона виявляє творчі особистості і відкриває їм дорогу в мистецтво.