Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Перехрестя веселих забав «Літня мандрівка Книголюбів»

Літні канікули – це яскрава і різнобарвна пора, коли хочеться відпочити. Але провести всі сонячні дні вдома – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг. Саме тому дитяча міська бібліотека залюбки зустрічає всіх охочих драйвово провести літній час. Неймовірно насичено, гамірно та яскраво проходять літні тижні шкільних таборів у нашій книгозбірні.

11 червня до міської дитячої бібліотеки завітали вихованці літнього шкільного табору відпочинку ЗОШ №6 на Перехрестя веселих забав «Літня мандрівка Книголюбів». Розпочалася зустріч у бібліотеці із подорожі журнальними і книжковими сторінками «Стояло літо в холодку». Дітлахи активно відповідали на запитання казкової вікторини «Знайди героя казки» та із задоволенням взяли участь у Пізнавальній грі «Сонце і я – найкращі друзі».

Багато різноманітних заходів для дітей по організації змістовного дозвілля вже проведено. Однак багато цікавого ще попереду. На дітей чекають нові пригодницькі книги, фантастичні казки, цікаві журнали. У бібліотеці можна поринути у віртуальний світ Інтернету та світ онлайн-ігор, переглянути мультфільми та гарно відпочити.