Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе

31 травня до Міжнародного дня захисту дітей працівники міської дитячої бібліотеки запросили вихованців літнього табору відпочинку ЗОШ №8 на Правову стежину « Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе». Бібліотекарі розповіли дітям про їхні права та обов’язки, організували святкову програму з піснями та віршами. В бібліотеці була оформлена книжкова інсталяція «Дерево дитячих мрій».

Діти були активні в вікторині «На щасливе дитинство ми маємо право». Під час гри «Правове полювання» вони дізналися, як потрібно і як не потрібно поводитись у громадських місцях, обговорили хуліганську поведінку в транспорті та зрівання квітів з клумб.Спільно з бібліотекарем визначили відповідне покарання за ці вчинки.

На казково-правовому потязі діти відправилися у правову подорож «Казки читаємо – права вивчаємо».

Ця правова подорож помогла їм познайомитися з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини.

Свій талант кожен зміг проявити в конкурсі малюнку на асфальті «Дітям світу – сонце й мир».

Думаємо, що маленькі відвідувачі, які були присутні на заході, отримали масу позитивних емоцій, заряд енергії та задоволення.

Та на цьому свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх школярів – літні канікули. Проте книга влітку не відпочиває, так само, як і бібліотека. Отож, з задоволенням чекаємо на нові зустрічі в бібліотеці, провести з користю свій вільний час.