Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

День українського козацтва та День захисника України

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Напередодні свята, 9 жовтня, до міської дитячої бібліотеки завітали читачі – учні 2-Б класу ліцею «Дизайн-Освіта» разом зі своїм класним керівником Колядою Н.Г. та шкільним бібліотекарем Радченко Л.О.

Маленьких читачів радо зустріла провідний бібліотекар Руденко Т.Г. Вона познайомила дітей з бібліотекою та її відділами, а далі запросила маленьких читачів на Патріотичну інформіну «Ми нащадки козацької слави».

Тетяна Григорівна познайомила дітей зі святом – Днем захисника України, розповіла про історію, традиції його виникнення.

Діти активно брали участь у бесіді-діалозі, дізналися цікавинки з козацького життя, говорили про звичаї козаків, як вони одягалися, чим харчувалися, як жили. А далі бібліотекар підкреслила, що сучасні козаки гідні справи своїх предків.

Дуже важливо в такі дні вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність і тих, хто сьогодні жертвує своїм життям за мир і спокій у нашій країні.

До свята в бібліотеці оформлена книжкова інсталяція «Козацькому роду нема переводу». Книги і матеріали інсталяції несуть в собі найцікавішу інформацію про українське козацтво минулих часів та козаків сьогодення, іхні прагнення, ідеї, почуття, патріотизм.

Насправді – небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – захищати Батьківщину. Це свято – насамперед вияв любові до тих, хто у кровопролитних битвах захищав нашу Батьківщину. Це свято воїнів, що зі зброєю в руках захищають східний кордон України.

Тож зі святом Вас, дорогі наші захисники України! Слава Україні! Героям слава!