Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Літературно-художній вернісаж

Рідна земля – це казковий світ, дитинства й юності, це невичерпне джерело, що все життя живить душу людини добром і світлом, куди б не завели її життєві шляхи.

Традиційно кожного року щедрої осінньої пори наше рідне місто відзначає свій день народження. Разом з рідним містом святкує і дитяча міська бібліотека.

18 вересня працівники бібліотеки разом зі своїми читачами підготували літературно-художній вернісаж «Краю мій волошковий, краю мій незрівнянний, ми тебе збережемо для нащадків своїх». Цього дня відвідувачі бібліотеки, мали змогу більш детальніше познайомитися з історією рідного міста, з творами місцевих письменників та поетів, помилуватися пейзажами рідного міста, які майстерно відтворили вихованці Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка».

18 Вересня 2014
Дитяча бібліотека
Природа наш дім, а ми господарі в нім

Природа – наш рідний д ім. І від того, як ми відносимось до матінки-природи залежить наше майбутнє. Саме сьогодні 5 червня у Всесвітній день захисту навколишнього середовища у міській дитячій бібліотеці відбулася екологічна година «Природа наш дім, а ми господарі в нім». Під час заходу провідний бібліотекар Руденко Т.Г. звернула увагу дітей на те, що потрібно бережливо відноситись до природи, любити все живе, що нас оточує. Діти, познайомилися з художнім читанням твору В.Ананяна «Пташине серце» та поділилися своїми враженнями від спілкування з домашніми тваринами.

5 Червня 2014
Дитяча бібліотека
Зустріч з місцевою письменницею Світланою Дідух-Романенко

На початку квітня діти і дорослі всього світу святкують день народження дитячої книги. В цей час в усіх бібліотеках країни проходять заходи, присвячені книзі. 3 квітня у дитячій міській бібліотеці відбулася зустріч з місцевою письменницею, лауреатом конкурсу "Коронація слова", Світланою Дідух-Романенко. Під час зустрічі провідний бібліотекар Т.Руденко сказала багато хороших слів про книгу, про те, що нам дуже приємно, що серед величезної кількості учасників саме Світлана стала одним із лауреатів конкурсу.

4 Квітня 2014
Дитяча бібліотека
Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає

За гроші можна купити все, але не можна купити здоров’я і розум. Про здоров’я потрібно дбати змалку, а от розум може подарувати тільки книга. Книга – найцінніший скарб, одне з найкращих надбань людства. З такими словами звернулась до вихованців дитячого закладу «Веселка» провідний бібліотекар Руденко Т.Г. Цього разу в рамках проведення тижня дитячої книги в дитячій бібліотеці відбувся літературний ранок «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає». З великим задоволенням діти читали вірші, відгадували загадки, співали пісні та здійснили веселу мандрівку стежками українських казок. Не обійшлося в цей день без поезії Т.Шевченка. В кімнаті казок діти прослухали українську народну казку «Хитрий півень» та дізналися, що книги можуть бути різної форми: книга – віконце, книга – котик, книга – грушка та багато інших.

Працівники бібліотеки впевнені, що саме такі заходи допомагають дітям полюбити книгу та читання.

2 Квітня 2014
Дитяча бібліотека
Україна…. Рідний край… Рідна мова!

Скільки ніжності, скільки любові, скільки почуттів у цих словах! Що може бути ріднішим за мову? Рідна мова – це душа народу, його серце. Немає мови – немає народу, немає народу – немає держави. 20 березня в приміщенні Дитячої бібліотеки відбулося свято української мови «Українська, барвінкова, материнська рідна мова». На свято з літературними і музичними дарунками завітали маленькі читачі, учні 3-го В класу, школи №6 (класний керівник Шевченко Н.І.) На імпровізованій сцені, яку створили бібліотекарі молодшого відділу Руденко Т.Г. та Гаврилюк Є.А., діти читали вірші про мову, виконували пісні, розказували прислів’я та приказки. Працівники бібліотеки підготували презентацію «Мову буду величати, берегти і шанувати». Бібліотекар Т.Г.Руденко наголосила, що особливе місце в розвитку української мови займає постать Т.Г.Шевченка. Діти з любов’ю читали вірші Кобзаря, які підготували разом з шкільним бібліотекарем Дітківською В.І. На закінчення свята маленькі читачі отримали в подарунок перегляд цікавого мультфільму «Образливі слова» із серії «Мудрі казки тітоньки Сови»

20 Березня 2014
Дитяча бібліотека
Твоїх поезій спів високий вінчає слава вікова

9 березня 1814 року в селі Моринці Звенигородського повіту Київської губернії в сім'ї кріпаків народився хлопчик, якого назвали Тарасом... Такими словами бібліотекар міської дитячої бібліотеки Данчук Л.І. розпочала зустріч з учнями 5-Б та 5-В класів школи №8, які завітали на літературно-музичну композицію під назвою "Твоїх поезій спів високий вінчає слава вікова", присвячену 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Учні підготували та прочитали вірші видатного поета. Шевченка люблять не тільки діти, а й дорослі. Бібліотекар Руденко Т.Г. також читала вірші Шевченка, любов до яких з дитинства прищепила їй мама. Велику допомогу у проведенні заходу надали викладачі Бориспільської дитячої музичної школи. Діти із захопленням слухали пісні на слова Т.Шевченка у виконанні дуету викладачів Дани Григор’євої та Надії Завалій.

9 Березня 2014
Дитяча бібліотека
Хай не міліє доброти криниця

Кожен із нас думає про своє подальше життя, про своє майбутнє. Кожен хоче жити добре, красиво. Але не потрібно забувати в той же час про свою душу. Дбаючи про матеріальне, не забувати про духовні цінності. Всі ці слова почули учні 7-В класу школи №6, завітавши 13 листопада, у Всесвітній день доброти, до міської дитячої бібліотеки на Годину духовності "Хай не міліє доброти криниця". Під час заходу провідний бібліотекар Смоліна Н.О. розповіла присутнім, що доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину - це в характері нашого народу. Людська порядність, доброта не має меж. А ще ми сьогодні маємо бути милосердними не тільки до людей, а й до всього, що нас оточує:рослин, тварин. Крім того, присутні мали змогу подивитися фрагменти з кінофільмів, а також переглянути відеопрезентацію "Мистецтво жити серцем". І якби кожна зла людина зробила на одну справу менше, а кожна добра - на одну добру справу більше, наскільки світлішим стало б наше життя.

13 Листопада 2013
Дитяча бібліотека
Креативна освіта творчої особистості: інноваційні педагогічні технології

23 жовтня міська дитяча бібліотека гостинно відкрила двері для педагогів груп продовженого дня міста Борисполя. Цього разу тут відбувся семінар на тему «Креативна освіта творчої особистості: інноваційні педагогічні технології». Педагоги міста мали змогу взяти участь у трьох майстер-класах. Кущ Л.В., завідуюча краєзнавчого історичного музею «Сучасний Бориспіль», продемонструвала майстер-клас по виготовленню картин з природних матеріалів, а керівники гуртків Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» Фесенко Т.В. та Лой Н.В. майстер-класи по виготовленню виробів з паперу та картин в стилі петриківського розпису.

Методист методичного кабінету Бориспільського міського відділу освіти Шанюк Ж.М. подякувала організаторам заходу Локайчук Н.Ф., педагогу групи продовженого дня ЗОШ №3 та працівникам дитячої бібліотеки за цікавий, прекрасно організований та проведений спільний захід.

23 Жовтня 2013
Дитяча бібліотека
Чарівна казка знову ожива

Завітала осінь в наше рідне місто. Не забула вона зайти й в міську дитячу бібліотеку. Цього разу тут розгорнулось справжнє театральне дійство. На осінній бал в казковій кареті з гарбуза приїхала Попелюшка. А кучером у неї - вусатий Баклажан. Завітав сюди й господар городу - Гарбуз - з усією своєю гарбузовою родиною. А поряд з'явилася казкова лісова галявина, де на справжньому пеньочку розташувався цар лісу - Ох. Зелена довга борода, вилупаті очі, гачкуватий ніс - ну справжнє лісове чудовисько! Але діти на бояться, бо всі персонажі зроблені з дарів осені і створили їх працівники дитячої бібліотеки. Ця чудова виставка поєднала в собі казкові персонажі та книги, які допомогли дітям ще раз потрапити в чарівний світ казки і отримати задоволення від прочитаних книг. Учні 1-В класу школи №6, які завітали цього дня до бібліотеки на казковий осінній вернисаж "Чарівна казка знову ожива", - отримали справжнє задоволення"

8 Жовтня 2013
Дитяча бібліотека
"Бібліотека - царство книг ,бібліотека - храм науки"

30 вересня бібліотечна країна святкує свій день народження. До цього свята у всіх містах і селах України відбуваються святкові заходи. Святкування свого професійного свята міська дитяча бібліотека розпочала 27 вересня Днем відкритих дверей "Бібліотека - царство книг ,бібліотека - храм науки".
В цей день відвідувачі мали змогу ознайомитися з оформленою книжковою виставкою "Бібліотека - наш спільний дім". Першими відвідувачами в дитячій бібліотеці сталі учні 1-го В класу школи №6 (класний керівник Прилуцька О.С.). Пров. бібліотекар відділу обслуговування 1-4 кл. Руденко Т.Г. допомогла маленьким читачам здійснити мандрівку по книжковому королівству "Подорож в бібліотечну країну". Діти з цікавістю знайомилися з правилами і щоденним життям книжкової країни, пригадували вірші, загадки про книгу і бібліотеку, а також зустрілися з героями літературної вікторини "Казку швидко ви впізнайте, всіх героїв відгадайте".

30 Вересня 2013
Дитяча бібліотека